Dr.Panda'nın Arabaları

Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut373.2 MB
  • Sürüm1.5
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciDr. Panda Ltd
Sevimli Panda'nın maceralarına ortak olmak için Dr.Panda'nın Arabaları mobil oyununu iOS cihazınıza ücretsiz indirin.

Sevimli panda ile 4 kocaman şehri keşfetme esnasında macera dolu anlar yaşayacağınız Dr.Panda'nın Arabaları mobil oyununu iOS akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Oyunda yüzlerce çeşit araba ve kamyon sürerek şoförlük becerilerinizi sergileyeceksiniz.

İtfaiye kamyonunun kontrolünü ele geçirin, polis arabasının sirenlerini açın ve istediğiniz şekilde oynayın. Her görevi layıkıyla yerine getirmek için oyunun ortamına ayak uydurun. Oyunun temasına ve oynanış şekline baktığımız zaman çocukların yaratıcı dünyasına daha çok hitap ettiğini göreceksiniz. 

Birbirinden farklı şehirleri keşfetmek için çeşitli maceralara atlayacağınız Dr.Panda'nın Arabaları mobil oyununda birbirinden farklı sürprizler ile oyununun heyecanını artırın. Keşfedeceğiniz şehirler; kış kasabası, sahil beldesi ve inşaat alanını içeren gelişmiş şehirleri dolaşın. Aracınızın gelişmesi için çeşitli ögeleri değerlendirebilirsiniz. Oyun içerisinde farklı bölgeleri keşfedeceğiniz ödüller kazanın. 

Sevimli pandanın tercih edebileceğini 20 farklı araç oyun içerisinde sizleri bekliyor. Araçlardan birini seçerek macera dolu anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Her aracın özel bir rolü vardır. Kamyonla kargo taşıyın, ambulansla insanlara yardım edin ve daha bir sürü görevi başarı ile sonuçlandırarak Dr.Panda'nın Arabaları oyununda eğlenceli vakit geçirmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Dr.Panda'nın Arabaları indir